Wniebowstąpienie Pańskie – 24.05.2020

• Przeżywamy 7 Niedzielę Wielkanocną a zarazem uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Codziennie o 18.00 Msza święta i Nabożeństwo Majowe. Zapraszam na wspólną modlitwę.
  • W tym tygodniu wypada wspomnienie:
    • we wtorek – św. Filipa Nereusza, kapłana.
    • w piątek – św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy.
  • We wtorek dzień Mamy, pamiętajmy w naszych modlitwach o mamach i okażmy im swoją wdzięczność.
  • W przyszłą Niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. .
  • Dziękuje bardzo panu Zbigniewowi Cichoniowi za wykończenie boazerią daszku i pomoc przy plebani.
  • W sobotę 30 maja po Mszy świętej wieczornej zapraszam rodziców dzieci klasy III Szkoły Podstawowej na spotkanie w sprawie I Komunii Świętej.
  • Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

Bardzo dziękuję za wysprzątanie naszej świątyni i złożone ofiary na środki czystości. W przyszłą sobotę zapraszam, aby o piękno i czystość naszej świątyni zadbały rodziny z rejonu Nowe Osiedle. Zapraszam rodziny: Grecki, Sławęta, Słonina, Wełna, Kukla, Kądzielawa. Bóg zapłać.