32 Niedziela Zwykła – 10.11.2019

• Przeżywamy 32 Niedzielę Zwykłą. Ofiarą do puszek wspieramy Kościół w potrzebie. Bóg zapłać za to wsparcie. Modlimy się także za Kościół prześladowany.
  • Jutro Narodowe Święto Niepodległości. Modlić się będziemy za naszą Ojczyznę. Msza święta będzie 0 godzinie 11.00 za Ojczyznę a po niej będzie montaż słowno-muzyczny o Janie Pawle II i pieśni Patriotyczne przedstawione przez Radka Brydniaka z zespołem.
  • Wspomnienie tygodnia:
    • Wtorek – św. Jozafata, biskupa i męczennika.
    • Środa – św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna męczenników.
  • W środę nowenna do MBNP zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy i proszę o pisanie próśb.
  • W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Światowy Dzień Ubogich, a także światowy dzień pamięci o ofiarach Wypadków Drogowych. Przy kościele będą rozprowadzane chlebki miłosierdzia. Ofiary ze sprzedaży tych chlebków będą przeznaczone w całości dla ludzi ubogich.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest Gość Niedzielny, Mały Gość oraz tygodnik Niedziela a w nich ciekawe artykuły. Są także kalendarze i album o parafiach.
  • W przyszłą Niedzielę po Mszy popołudniowej spotkanie Rady Parafialnej na plebani.

• Dziękuję rodzinom z rejonu „od Baczkowa do Kapliczki” za wysprzątanie i przystrojenie kościoła, oraz za złożoną ofiarę na środki czystości. W przyszłą sobotę proszę, aby o czystość i piękno naszej świątyni zadbały rodziny z rejonu „Błonie”. Zapraszam rodziny: Sobas, Kaczmarczyk, Grochot, Michniak, Karabinowski, Wilczek. Bóg zapłać.