27 Niedziela Zwykła – 2.10.2022

• Przeżywamy 27 Niedzielę Zwykłą. Pierwsza Niedziela Miesiąca. Składka inwestycyjna na naszą parafię. Bóg zapłać za złożone ofiary. Przypominam, że przez cały miesiąc październik po Mszy świętej wieczornej o godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe. Zapraszam do licznego udziału w tym nabożeństwie. W Bochni w sobotę rozpoczął się tygodniowy odpust. Z tej racji jak to było w tradycji w poniedziałek czyli jutro z naszej parafii wyruszy pielgrzymka piesza do Sanktuarium Bocheńskiego. Wyjście z Kościoła o godzinie 15.00. Zachęcam do wspólnego pielgrzymowania.
  • W tym tygodniu będziemy wspominać:
    • Wtorek – wspomnienie świętego Franciszka z Asyżu.
    • Środa – wspomnienie świętej Faustyny Kowalskiej, dziewicy.
    • Piątek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
  • Przypominam, że w środę po Mszy wieczornej od 18:00 do 19:00 na plebanii będzie możliwość skorzystania z porady Radcy Prawnego.
  • Czwartek to pierwszy czwartek miesiąca. Na Mszę świętą na 17.00 zapraszam młodzież z klasy 8 na comiesięczną modlitwę i spotkanie przed Sakramentem Bierzmowania.
  • Piątek to I piątek miesiąca. Modlitwami i ofiarami wspierać będziemy Misje święte. O 7.00 rano Msza święta. Ok. 8.00 udam się z posługą sakramentalną do chorych.
  • W sobotę o godzinie 14.00 zbiórka DSM w Sali na plebani. O godzinie 16.00 zbiórka aspirantów w Kościele.
  • W zakrystii można nabywać już kalendarze rolnicze oraz kalendarze misyjne i ścienne.
  • 23 października będziemy wybierać Nową Radę Parafialną, dlatego bardzo proszę, aby na przyszłą Niedzielę napisać Nazwisko i Imię kandydata ze swojego rejonu i wrzucić do puszek stojących przy drzwiach kościoła.
  • Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

• Bardzo dziękuję rodzinom z rejonu „Błonie”, za wysprzątanie Kościoła, kwiaty do naszej świątyni i wypranie mopów. W najbliższą sobotę proszę, aby o piękno i czystość naszej świątyni zadbały rodziny z rejonu „Od Baczkowa do Kapliczki”, zapraszam: Bujak, Bujak, Klejdysz, Polkowski, Szymczyk, Węgrzyn. Bóg zapłać.