24 Niedziela Zwykła – 15.09.2019

• Przeżywamy 24 Niedzielę Zwykłą. Światowy Dzień Środków Masowego Przekazu. Naszą modlitwą wspierajmy media katolickie, by dobrze wykorzystywały swoją misję w przekazie Ewangelii. Dziś ofiarą do puszek wspieramy UP JP II w Krakowie i Tarnowie. Bóg zapłać.
  • Wspomnienie tygodnia:
    • Poniedziałek – św. Korneliusz papieża i Cypriana biskupa męczennika.
    • Środa – św. Stanisława Kostki, zakonnika patrona Polski.
    • Piątek – św. Andrzeja Kima i towarzyszy męczenników.
    • Sobota – św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.
  • W środę Nowenna do Matki Bożej. Zapraszam na wspólną modlitwę.
  • W sobotę o godzinie 11.00 zbiórka aspirantów. Zapraszam też wszystkich chłopców, którzy chcieliby być ministrantami. O godzinie 14.00 zbiórka DSM. Zapraszam także dziewczynki, które chcą zostać Maryjkami.
  • Dziękuję rodzinie Wójcik za przystrojenie naszej świątyni kwiatami.
  • Wspólnota Strumienie Wody Żywej zaprasza na otwarty wieczór Modlitwy 18 września o godz. 19.00 w Kościele Szkolnym w Bochni.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  • Bardzo serdecznie dziękuję Wam za uroczystości odpustowe. Za to że tak licznie przyszliście do Pani Pięknej Miłości, za złożone ofiary i wszelką pomoc wszystkim, którzy ją okazali. Dziękuję bardzo wszystkim za modlitwę podczas 24 godzinnej dziękczynnej adoracji za naszą parafię, naszą świątynię. Za poświęcony czas, za modlitwę wszystkim składam gorące Bóg Zapłać.

• Dziękuje rodzinom z rejonu „Rajszula”, za wysprzątanie kościoła, wykoszenie trawy i złożoną ofiarę na środki czystości. W przyszłą sobotę proszę, aby o piękno i czystość naszej świątyni zadbały rodziny z rejonu Rajszula: Rybka, Piwowarczyk, Gawlikowski, Korbut, Kycia, Grandys, Maliszczak.Bóg zapłać.