Ogłoszenia parafialne

12 Niedziela Zwykła – 21.06.2026

  • Przeżywamy 12 Niedzielę zwykłą. W naszej diecezji w tą Niedzielę obchodzimy Diecezjalne Święto Rodziny. Bóg zapłać za złożone ofiary do puszek w ubiegłą Niedzielę na UP JP II w Tarnowie i Krakowie.
  • W środę przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. W środę także jest organizowana wycieczka LSO i DSM do Parku Rozrywki w Inwałdzie. Wyjazd o godzinie 8.00 z parkingu przy Kościele. Powrót ok. 17.00. Zgody w zakrystii.
  • W czwartek o godzinie 17.00 spowiedź przed zakończeniem Roku Szkolnego.
  • W piątek o godzinie 8.00 Msza święta na zakończenie Roku szkolnego.
  • Przyszła Niedziela to 13 Niedziela zwykła, a zarazem ostatnia Niedziela czerwca.
  • Jak już większość wie, ks. Biskup przydzielił do naszej parafii księdza Wikariusza. Jak się nic nie zmieni, to przyjdzie do naszej parafii 25 sierpnia…
  • Od przyszłej Niedzieli kawiarenka będzie nieczynna przez cały czas wakacyjny.
  • Zostało wykonane ogrodzenie od strony Państwa Rybków. Bardzo dziękuję sąsiadom państwu Rybkom i Oleksińskim za życzliwość i pokrycie połowy kosztów tej inwestycji.
  • Bardzo dziękuję za skoszenie trawy na cmentarzu panom: Krzysztofowi Topolskiemu, Konstantemu Słoninie, Aleksandrowi Słoninie, Michałowi Pawłowskiemu, Pawłowi Aleksandrowiczowi, Rafałowi Kasprzykowi, Mateuszowi Widła, Tomaszowi Bawołowi i Pawłowi Pałkowskiemu. Mimo deszczu panowie skosili trawę. Bóg zapłać.
  • Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Jest Gość Niedzielny, tygodnik Niedziela, Mały Gość Niedzielny… Polecam

  • Bardzo dziękuję rodzinom z rejonu „Rajszula”, za wysprzątanie Kościoła, wypranie mopów i ofiarę na środki czystości. W najbliższą sobotę proszę, aby o piękno i czystość naszej świątyni zadbały kolejne rodziny z rejonu „Rajszula”, zapraszam: Spyrka, Spyrka, Salamon, Pałkowski, Spyrka, Spyrka. Bóg zapłać.