16 Niedziela Zwykła – 18.07.2021

• Przeżywamy 16 Niedzielę Zwykłą. W naszej parafii po błogosławieństwie końcowym, błogosławieństwo kierowców i pojazdów. Przy tej okazji, przeprowadzana jest Akcja przez MIVA Polska św. Krzysztof – 1 gr. za 1 km. Wychodząc z Kościoła można złożyć ofiarę do puszek, które przeznaczone są na zakup pojazdów dla misjonarzy. Bóg zapłać.
  • Wspomnienie tygodnia:
    • Czwartek: święto świętej Marii Magdaleny.
    • Piątek: święto świętej Brygidy zakonnicy, patronki Europy.
    • Sobota: wspomnienie świętej Kingi, dziewicy patronki diecezji.
  • Przyszła Niedziela to 17 Niedziela zwykła.
  • Bóg zapłać Młodej Parze za kwiaty do naszej świątyni.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest Gość Niedzielny, tygodnik Niedziela…
  • Przypominamy, o obowiązku noszenia maseczek podczas nabożeństw w Kościele.

• Bardzo dziękuję rodzinom z rejonu „Od Baczkowa do Kapliczki”, za wysprzątanie Kościoła i złożoną ofiarę na środki czystości. W najbliższą sobotę proszę, aby o piękno i czystość naszej świątyni zadbały ostatnie już rodziny z rejonu „Od Baczkowa do Kapliczki”, zapraszam: Matyasik, Leszko, Leszko, Rudnik, Pałkowski. Bóg zapłać.