5 Niedziela zwykła – 5.02.2023

• Przeżywamy 5 Niedzielę zwykłą – Niedzielę Adoracyjną. Po Mszy świętej porannej zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet i mężczyzn. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na naszą świątynię. Bóg zapłać za złożone ofiary. Bóg zapłać za składkę ze święta Matki Bożej Gromnicznej na zakony klauzurowe.
  • Wspomnienie tygodnia:
    • Poniedziałek – wspomnienie świętego Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników.
    • Piątek – wspomnienie świętej Scholastyki, dziewicy.
    • Sobota – wspomnienie NMP Lourdes (światowy dzień chorych).
  • Bóg zapłać panu Kościelnemu, panom z Rady Parafialnej i młodzieży za pomoc w rozebraniu szopki i choinek i posprzątaniu po nich. Bóg zapłać Patrykowi Karskiemu za odśnieżenie placu kościelnego.
  • W przyszłą Niedzielę składka będzie przeznaczona na Ubezpieczenie naszej świątyni.
  • Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie kościoła.
  • Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

• Bardzo dziękuję rodzinom z rejonu „Nowe Osiedle” za wysprzątanie kościoła, złożoną ofiarę na środki czystości i wypranie mopów. W sobotę zapraszam, aby o piękno i czystość naszej świątyni zadbały kolejne rodziny z rejonu „Nowe Osiedle” zapraszam: Maj, Norek, Gąsiorek, Pałkowski, Ziółko, Jodłowski, Genibor, Rataj. Bóg zapłać.