6 Niedziela zwykła – 17.02.2019 r.

• Przeżywamy 6 Niedzielę zwykłą. Składka dzisiejsza przeznaczona jest Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  • W środę Nowenna do Matki Bożej Pięknej Miłości. Na Mszę świętą zapraszam dzieci z klasy III szkoły podstawowej wraz z rodzicami. O godzinie 18:00 zbiórka ministrantów i lektorów. Obecność obowiązkowa.
  • Wspólnota Strumienie Wody Żywej serdecznie zaprasza na otwarty Wieczór Modlitwy, który odbędzie się 20 lutego (w środę) o godzinie 19:00 w Kościółku Szkolnym w Bochni. Wyjątkowym gościem będzie ks. bp Andrzej Jeż, będą także świadectwa wolontariuszy „Alpha” w więzieniu.
  • W czwartek na Mszę świętą zapraszam młodzież z klasy VIII i klasy III Gimnazjum.
  • W piątek o godzinie 17:00 w naszym kościele młodzież ta przyjmie z rąk księdza Biskupa Stanisława Salaterskiego Sakrament Bierzmowania. Ksiądz biskup dokona także erygowania naszej Drogi Krzyżowej. Wszystkich parafian na to szczególne wydarzenie zapraszam.
  • W przyszłą Niedzielę na godzinę 11:00 zapraszam wszystkie dzieci na wspólna modlitwę.
  • Bóg zapłać za złożone ofiary na ogrzewanie Kościoła.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  • W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności + Adela Szymczyk. Polećmy ją miłosierdziu Bożemu.

• Dziękujemy mieszkańcom Kolonii za wysprzątanie i wystrój Kościoła. W przyszłą sobotę zapraszamy dalszy ciąg mieszkańców z Kolonii, zapraszamy rodziny: Kołdras, Wrona, Dylowicz, Drabiak, Poznański.
  • Bóg Zapłać