20 Niedziela Zwykła – 14.08.2022

• Przeżywamy 20 Niedzielę Zwykłą. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na UP JPII w Krakowie i Tarnowie. Bóg zapłać.
  • Wspomnienie tygodnia:
    • Poniedziałek: Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze święte tak jak w niedzielę: 7.00, 9.00, 11.00 i o godz. 15.00. Po każdej Mszy świętej poświęcenie ziół i kwiatów. Przypominam, że każdy wierzący katolik, ma obowiązek w sumieniu uczestniczyć w tę uroczystość we Mszy świętej pod grzechem ciężkim.
    • Środa: świętego Jacka, kapłana.
    • Sobota: świętego Bernarda, opata i doktora Kościoła.
  • Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

• Dziękuję rodzinom z rejonu „Błonie” za wysprzątanie kościoła, wypranie mopów i kwiaty do naszej świątyni. W przyszłą sobotę zapraszam, aby o piękno i czystość naszej świątyni zadbały kolejne rodziny z rejonu „Błonie”. Zapraszam: Skoczek, Trojak, Pałkowski, Widełka, Jeziorski, Zwierniak Bóg zapłać.