25 Niedziela Zwykła – 20.09.2020

• Przeżywamy 25 Niedzielę Zwykłą, odchodzimy dziś Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą Niedzielę do puszek na pomoc chrześcijanom w Ziemi Świętej, zebraliśmy 532 złote. Dziś ofiarą do puszek wspieramy Uniwersytet Papieski Jana Pawła II. Bóg zapłać.
  • W tym tygodniu będziemy wspominać:
    • Poniedziałek – Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.
    • Środa – wspomnienie św. Ojca Pio, kapłana. (Msza w kaplicy)
  • W środę nowennę do MBNP. Zapraszam do wspólnej modlitwy. Po Mszy zapraszam na spotkanie jeszcze raz chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami.
  • W środę o godzinie 19.00 w kościółku szkolnym w Bochni otwarty wieczór modlitwy. Zapraszają Strumienie Wody Żywej.
  • Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy parafii św. Pawła w Bochni obchodzi jubileusz 25-lecia działalności. „Rodziny w służbie Rodzinom”. Od 26 do 30 września są zapraszani różni goście, wykłady, modlitwa. Organizatorzy zapraszają do wspólnego świętowania. Szczegóły w gablotce.
  • Wspólnota Crucis Splendor – Blask Krzyża – zaprasza pary małżeńskie oraz narzeczonych na warsztaty zatytułowane „Małżeństwo – błogosławieństwo czy przekleństwo”. Spotkania będą się odbywać przy kościele św. Jana Nepomucena w Bochni w poniedziałki od 19.00 do 21.00. Rozpoczęcie od 5 października. Udział w warsztatach jest bezpłatny.
  • Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  • Przypominamy, o obowiązku noszenia maseczek podczas nabożeństw w Kościele.

Dziękuję mieszkańcom rejonu „Pod Lasem” za wysprzątanie Kościoła, wykoszenie trawy i złożoną ofiarę na kwiaty. W przyszłą sobotę zapraszam, aby o piękno i czystość naszej świątyni zadbały następne rodziny z rejonu „Pod Lasem”, zapraszam: Imiołek, Zapiór, Rynowska, Osuch, Szewczyk, Czekaj. Bóg zapłać.