29 Niedziela Zwykła – 20.10.2019

• Przeżywamy 29 Niedzielę Zwykłą. Niedzielę Misyjną. Przeżywając tydzień misyjny, pamiętajmy o modlitwie w intencji misjonarzy i misji świętych. Ofiary na tacę przeznaczone są na cele misji świętych.
  • Wspomnienie tygodnia:
    • Wtorek – św. Jan Pawła II, papieża.
  • Przyszła Niedziela to Niedziela Synodalna. Modlić się będziemy w intencji synodu i naszych rodzin.
  • Z bocznych ołtarzy można zabrać kartki na wypominki. Proszę pisać Imiona i Nazwiska zmarłych wyraźnie i przy wypominkach rocznych zaznaczyć przed którą Mszą św. mają być czytane wypominki. (7.00, 9.00, 11.00, 15.00)
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  • Strumienie Wody Żywej zapraszają na wspólną modlitwę w środę to jest 23 października o godz. 19.00 w Kościele Szkolnym w Bochni. Modlitwie przewodniczył będzie
o. Regimiusz (szczegóły na plakacie).

• Dziękuję rodzinom z rejonu od Baczkowa do kapliczki za wysprzątanie naszej świątyni i wystrojenie kwiatami oraz wykoszenie i wysprzątanie placu parkingowego. W przyszłą sobotę proszę, aby o piękno i czystość naszej świątyni zadbały rodziny z rejonu „Od Baczkowa do Kapliczki”. Zapraszam rodziny: Czachór, Zapata-Skoczek, Skoczek, Sysło, Skrzyniarz, Borgosz-Korta. Bóg zapłać.