3 Niedziela Zwykła – 26.01.2020

• Dziś 3 Niedziela zwykła – Niedziela Synodalna. Światowy Dzień Chorych na trąd. Na Mszę św. o godz. 13.00 zapraszamy wszystkich Seniorów naszej parafii.
  • W tym tygodniu wspominamy:
    • Wtorek – św. Tomasza z Akwinu, doktora Kościoła
    • Środa – rocznica poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Tarnowie.
    • Piątek – św. Jana Bosko, kapłana.
  • W przyszłą Niedzielę obchodzić będziemy święto Ofiarowania Pańskiego. Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Na każdej Mszy świętej poświęcenie gromnic. Po Mszy porannej zmiana tajemnic Różańcowych dla Róż niewiast i mężczyzn. Składka w tym dniu przeznaczona jest na zakony klauzurowe. Nasza składka inwestycyjna będzie w następną Niedzielę czyli 9 lutego. Po Mszy świętej o 11.00 zapraszam wszystkich na ostatni w tym roku Koncert Kolęd który poprowadzi Radek Brydniak z zespołem. Serdecznie zapraszamy.
  • Organizowana jest pielgrzymka do Medjugorje w terminie 18 – 25. 04. 2020 roku. Szczegóły w gablocie. Do 20 lutego chętnych proszę o wpisanie się na listę w zakrystii.
  • Dziękujemy za ofiary na ogrzewanie kościoła. Bóg Zapłać.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

• Dziękuję rodzinom rejonu Błonie za wysprzątanie Kościoła oraz złożoną ofiarę na środki czystości. W przyszłą sobotę proszę aby o czystość i piękno naszej świątyni zadbały rodziny z Nowego Osiedla: Gołębiowski, Świegoda, Gawlik, Stec, Baczkowska, Muskała. Bóg zapłać.