4 Niedziela Wielkanocna – Niedziela Kapłańska – 21.04.2024

• Przeżywamy 4 Niedzielę Wielkanocną – Niedzielę Dobrego Pasterza. Rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania do Służby Bożej w Kościele. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na WSD w Tarnowie. Bóg zapłać za złożone ofiary. Dziś także przy naszej świątyni zbierane są ofiary do puszek na Hospicjum Bocheńskie. Bóg zapłać za wasze wsparcie.
  • We wtorek uroczystość św. Wojciecha, bpa i męczennika – głównego patrona Polski.
  • W czwartek święto Marka Ewangelisty.
  • Przyszła Niedziela to 5 Niedziela Wielkanocna. Jest to Niedziela modlitw za kierowców.
  • Dziękuję bardzo panu Tadeuszowi Młynarzowi za oprysk mleczy i chwastów na naszym trawniku kościelnym.
  • Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Jest Gość Niedzielny i tygodnik Niedziela.

• Bardzo dziękuję rodzinom z rejonu „Nowe Osiedle”, za wysprzątanie Kościoła, wypranie mopów i kwiaty do naszej świątyni. W najbliższą sobotę proszę, aby o piękno i czystość naszej świątyni zadbały rodziny c.d. rejonu „Nowe Osiedle”, zapraszam: Sitko, Gawlik, Zajma, Imiołek, Słowik, Kamionka. Bóg zapłać.