18 Niedziela Zwykła – 02.08.2020

• Przeżywamy 18 Niedzielę Zwykłą – Niedziela Adoracyjna. Składka Inwestycyjna przeznaczona na naszą świątynię. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  • W tym tygodniu wypada:
    • Wtorek – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, kapłana (patrona proboszczów).
    • Czwartek – święto Przemienienia Pańskiego.
    • Sobota – wspomnienie św. Dominika, kapłana.
  • Czwartek to I czwartek miesiąca. Modlić się będziemy o powołania kapłańskie i zakonne.
  • Piątek to I piątek miesiąca. Modlić się będziemy w intencji misji św. Ofiary składane w tym dniu przeznaczone są na cele misji. Rano ok. 8.00 udam się z posługą sakramentalną do chorych.
  • W przyszłą Niedzielę składka przeznaczona będzie na Papieski Uniwersytet Jana Pawła II.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  • Przypominamy, o obowiązku noszenia maseczek podczas nabożeństw w Kościele.

Dziękuję rodzinom z rejonu „Kolonia” za wysprzątanie Kościoła, wystrój kwiatami i ofiarę na środki czystości. W przyszłą sobotę zapraszam, aby o piękno i czystość naszej świątyni zadbały rodziny dalszy ciąg rejonu „Kolonia”, zapraszam rodziny: Stokłosa, Urbański, Ziółko, Gąska, Surma, Majka (nie trzeba stroić kwiatami) Bóg zapłać.