12 Niedziela Zwykła – 21.06.2026
- Przeżywamy 12 Niedzielę zwykłą. W naszej diecezji w tą Niedzielę obchodzimy Diecezjalne Święto Rodziny. Bóg zapłać za złożone ofiary do puszek w ubiegłą Niedzielę na UP JP II w Tarnowie i Krakowie.
- W środę przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. W środę także jest organizowana wycieczka LSO i DSM do Parku Rozrywki w Inwałdzie. Wyjazd o godzinie 8.00 z parkingu przy Kościele. Powrót ok. 17.00. Zgody w zakrystii.
- W czwartek o godzinie 17.00 spowiedź przed zakończeniem Roku Szkolnego.
- W piątek o godzinie 8.00 Msza święta na zakończenie Roku szkolnego.
- Przyszła Niedziela to 13 Niedziela zwykła, a zarazem ostatnia Niedziela czerwca.
- Jak już większość wie, ks. Biskup przydzielił do naszej parafii księdza Wikariusza. Jak się nic nie zmieni, to przyjdzie do naszej parafii 25 sierpnia…
- Od przyszłej Niedzieli kawiarenka będzie nieczynna przez cały czas wakacyjny.
- Zostało wykonane ogrodzenie od strony Państwa Rybków. Bardzo dziękuję sąsiadom państwu Rybkom i Oleksińskim za życzliwość i pokrycie połowy kosztów tej inwestycji.
- Bardzo dziękuję za skoszenie trawy na cmentarzu panom: Krzysztofowi Topolskiemu, Konstantemu Słoninie, Aleksandrowi Słoninie, Michałowi Pawłowskiemu, Pawłowi Aleksandrowiczowi, Rafałowi Kasprzykowi, Mateuszowi Widła, Tomaszowi Bawołowi i Pawłowi Pałkowskiemu. Mimo deszczu panowie skosili trawę. Bóg zapłać.
- Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Jest Gość Niedzielny, tygodnik Niedziela, Mały Gość Niedzielny… Polecam
- Bardzo dziękuję rodzinom z rejonu „Rajszula”, za wysprzątanie Kościoła, wypranie mopów i ofiarę na środki czystości. W najbliższą sobotę proszę, aby o piękno i czystość naszej świątyni zadbały kolejne rodziny z rejonu „Rajszula”, zapraszam: Spyrka, Spyrka, Salamon, Pałkowski, Spyrka, Spyrka. Bóg zapłać.
