21 września do 27 września

W związku z zaistniałą sytuacją odnośnie pandemii Koronawirusa, prosimy o stosowanie się do wytycznych jakie wprowadził Rząd naszego kraju.

Od 30 maja została zniesiona decyzja co do ilości modlących się w świątyni. Dlatego zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy. Zachowajmy odpowiednią odległość między sobą w świątyni. Wierni mają obowiązek noszenia maseczek wewnątrz świątyni. Można też wziąć udział w modlitwach poprzez transmisje Mszy świętej i nabożeństw w Mediach. (osoby w podeszłym wieku, osoby z objawami infekcji).

Zastosujmy się do zaleceń wydanych przez Rząd naszego kraju, który dba o nasze bezpieczeństwo i zdrowie

Msze Święte z naszej świątyni są transmitowane.

• Poniedziałek – 21.09.2020
    • 7:00
      • + Wawrzyńca Sobaś od wnuczki Ani z mężem i prawnukami.
      • + Wiktorię Cichoń od chrześniaka Zbyszka z rodziną.
  • Wtorek – 22.09.2020
    • 7:00
      • + Jana Musza od rodziny Sobaś.
      • + Bożenę Kasprzyk od syna Pawła z dziećmi.
  • Środa – 23.09.2020
    • 18:00
      • + Krystynę Kociołek od Bożeny Olejniczak.
      • + Józefa Gawlika, żonę Janinę.
  • Czwartek – 24.09.2020
    • 7:00
      • + Zofię Czekaj od rodziny Samków.
      • + Helenę Wąsik od Bożeny Gicala z dziećmi.
  • Piątek – 25.09.2020
    • 18:00
      • + Julię Cichoń w rocznicę śmierci, męża Józefa.
      • + Piotra Mroczka, żonę Marię, synów Jana, Kazimierza, Bogusławę, Roberta.
  • Sobota – 26.09.2020
    • 7:00
      • + Halinę Rybka od Renaty i Antoniego.
    • 15:00
      • Msza ślubna; Łukasza Barana i Agnieszki Wąsik
    • 18:00
      • O Boże Błogosł., potrzebne Łaski oraz opiekę Matki Bożej Pięknej Miłości dla Kingi z okazji 18 rocznicy urodzin.
      • O Boże Błogosł., potrzebne Łaski oraz opiekę Matki Bożej Pięknej Miłości dla Anny i Łukasza z okazji 15 rocznicy ślubu; o potrzebne łaski, i opiekę Matki Bożej Pięknej Miłości dla syna Michała z okazji 14 rocznicy urodzin i imienin, o dobre wybory dla Niego.
  • Niedziela – 27.09.2020
    • 7:00
      • + Stefanię i Franciszka Babicz, zmarłych rodziców od córki Marii.
    • 9:00
      • O Boże Błogosł., potrzebne Łaski oraz opiekę Matki Bożej Pięknej Miłości dla Marietty i Jacka z okazji 1rocznicę ślubu od rodziców i rodzeństwa.
      • + Annę Gołębską.
    • 11:00
      • O Boże Błogosł., potrzebne Łaski oraz opiekę Matki Bożej Pięknej Miłości dla Michała z okazji 16 rocznicy urodzin od rodziców.
    • 15:00
      • O zdrowie, Boże Błogosł., potrzebne Łaski oraz opiekę Matki Bożej Pięknej Miłości dla pewnych osób.

Intencje Mszalne przekazane do odprawienia poza parafią

• Msze święte Gregoriańskie za śp. Janinę Nakielną 01.09 – 30.09.2020r.