6 lipca do 12 lipca

W związku z zaistniałą sytuacją odnośnie pandemii Koronawirusa, prosimy o stosowanie się do wytycznych jakie wprowadził Rząd naszego kraju.

Od 30 maja została zniesiona decyzja co do ilości modlących się w świątyni. Dlatego zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy. Zachowajmy odpowiednią odległość między sobą w świątyni. Wierni mają obowiązek noszenia maseczek wewnątrz świątyni. Można też wziąć udział w modlitwach poprzez transmisje Mszy świętej i nabożeństw w Mediach. (osoby w podeszłym wieku, osoby z objawami infekcji).

Zastosujmy się do zaleceń wydanych przez Rząd naszego kraju, który dba o nasze bezpieczeństwo i zdrowie

Każda Msza święta z naszej świątyni jest transmitowana.

• Poniedziałek – 06.07.2020
    • 7:00
      • + Roberta Leszko od kuzyna Mariusza Grochota z rodziną.
  • Wtorek – 07.07.2020
    • 7:00
      • + Antoniego Pałkowskiego od rodziny Marcinek.
      • + Antoniego Pałkowskiego od sąsiadów. (poza parafią)
  • Środa – 08.07.2020
    • 18:00
      • + Dawida Pietrzyka w 2 rocznicę śmierci od żony i dzieci; ojca Bolesława.
      • + Kazimierza Woźniaka od rodziny Monetów. (poza parafią)
  • Czwartek – 09.07.2020
    • 7:00
      • + Bożenę Kasprzyk od syna Rafała z rodziną na 30 dzień po pogrzebie.
      • + Bożenę Kasprzyk od Wiktora Kasprzyka. (poza parafią)
  • Piątek – 10.07.2020
    • 18:00
      • Dziękczynna za otrzymane łaski, i z prośbą o Boże Błogosł., i opiekę Matki Bożej Pięknej Miłości w rodzinie zamawiającej.
      • + Bożenę Kasprzyk od kolegów i koleżanek syna Rafała z pracy. (poza parafią)
  • Sobota 11.07.2020
    • 7:00
      • + Wiktorię Cichoń od kuzynki Franciszki Kołodziej z rodziną.
    • 18:00
      • + Zuzannę Kasprzyk od mieszkańców Kolonii.
      • + Helenę Wąsik od rodziny Wąsik z Mokrzysk. (poza parafią)
  • Niedziela – 12.07.2020
    • 7:00
      • Z podziękowaniem za dotychczasowe Łaski i z prośbą o Boże Błogosł., potrzebne łaski oraz opiekę Matki Bożej Pięknej Miłości dla rodziny zamawiającej.
    • 9:00
      • + Urszulę Matusik od najbliższej rodziny.
    • 11:00
      • + Irenę Kołodziej w 18 rocznicę śmierci.
      • Za Parafian. (poza parafią)
    • Poza parafią: Msze św. gregoriańskie za śp. Wawrzyńca Sobaś 08.06 – 07.07.2020r.